Jak wybrać dobre biuro projektowe?

Remont mieszkania, budowa domu, wykańczanie biura czy restauracji – aby zrobić to dobrze nie wystarczy mieć zmysł estetyczny i wyczucie smaku. Projektowanie wnętrz wymaga wiedzy i doświadczenia.

Marketing szeptany – czyli pytamy znajomych
W jaki sposób szukać i wybrać dobre biuro projektowe? Najlepiej skorzystać z pomocy znajomych, którzy już mają doświadczenie. Biuro projektowe z polecenia to dobry sposób, by być zadowolonym z usług. Ważne jest jednak też sprawdzenie dotychczasowych dokonań osób pracujących w biurze projektowym. Nie należy obawiać się zadawania pytań i sprawdzania faktycznej wiedzy projektantów. Nikt nie zarzuci nam wścibstwa, jeśli poprosimy o dyplom ukończenia uczelni oraz portfolio projektanta. Często możemy także obejrzeć dokonania projektantów na własne oczy lub filmy z realizacji zlecenia.

Profesjonalizm kosztuje
Przeglądając oferty biur projektowych eliminujmy te z najniższymi cenami i najkrótszymi terminami realizacji zleceń. Dobrej jakości usługa kosztuje, a na fachowca często trzeba poczekać. Pamiętamy o tym wybierając fryzjera, kosmetyczkę czy mechanika samochodowego, a zapominamy w przypadku innych usługodawców. Często cierpliwość i zainwestowanie większych środków to spora oszczędność. Źle zaprojektowane wnętrze będzie bowiem wymagało powtórnego remontu, a nawet przyczyni się do zmniejszenia naszych zysków, zwłaszcza w przypadkach restauracji, hoteli czy biur.

www.screwdriver.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here