Nie ulega wątpliwości, że obecnie znaczna część życia towarzyskiego przeniosła się do portali społecznościowych. Social Media pozwalają nam na szybki i bezproblemowy kontakt z osobami oddalonymi od nas nawet o tysiące kilometrów, są także doskonałym narzędziem marketingowym do promowania marki osobistej, produktu czy firmy. Jeśli aktywnie promujesz siebie lub swój produkt w Internecie, a Facebook, Instagram i Twitter to twoje główne kanały komunikowania się ze znajomymi, nowy smartfon marki Samsung jest wprost stworzony dla ciebie!

Samsung S9 – wszystko, co przyda ci się do kreowania wizerunku w sieci 

Niezależnie od tego, czy Social Media wykorzystujesz do nawiązywania kontaktów ze znajomymi, czy do promowania marki, produktu lub idei, z pewnością korzystasz z powszechnych sposobów komunikacji w portalach społecznościowych. Na pewno wrzucasz do sieci zdjęcia – swoje, swoich bliskich, odwiedzanych miejsc itd. – i pragniesz, by były jak najlepszej jakości. Niewątpliwie korzystasz z ikonek emocji podczas rozmów przez komunikatory albo wysyłając wiadomości SMS. Prawdopodobnie udostępniasz też od czasu do czasu filmiki, które pokazują to, co tak trudno ubrać w odpowiednie słowa. Dziś zdecydowana większość użytkowników portali społecznościowych korzysta z urządzeń mobilnych, w tym przede wszystkim ze smartfonów. Urządzenie służy bowiem nie tylko do kontaktu ze światem, ale także do słuchania muzyki, czytania e-booków czy oglądania popularnych seriali. Smartfon Samsung S9 da ci wszystko, co potrzebne jest współczesnemu użytkownikowi. Przyglądając się bliżej smartfonom Samsung S9 i S9+, porównanie obu modeli trzeba rozpocząć od podkreślenia, że oba z nich dadzą ci te same, szerokie możliwości kreowania wizerunku w Social Mediach. Dzięki nim będziesz mógł robić wspaniałe zdjęcia niezależnie od stopnia oświetlenia przestrzeni, idealne selfie – także z efektem rozmytego tła (bez konieczności edytowania fotografii w programie do obróbki zdjęć), stworzyć swój własny avatar, bardzo podobny do twojego rzeczywistego wizerunku, używać naklejek i ikonek emocji wykorzystujących twój avatar, szybko i łatwo przetłumaczyć obcojęzyczny tekst, a nawet zrobić sobie wirtualny make-up! 

Różnica między Samsungiem S9 a S9+ 

Rodzi się pytanie: skoro oba modele Samsunga dają tak bogaty zakres możliwości, jaka jest różnica między smartfonami? Pierwszą, podstawową różnicą jest liczba aparatów. W podstawowej wersji smartfona mamy jeden aparat z tyłu i jeden aparat z przodu urządzenia, do robienia selfie. Wersja rozszerzona posiada aż trzy aparaty: jeden z przodu i dwa z tyłu. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i wygodne, szczególnie polecane osobom, które robią naprawdę dużo zdjęć i nie chcą tracić czasu na ciągłą zmianę ustawień aparatu. Kolejną ważną różnicą jest wielkość ekranu. Samsung S9 ma ekran 5,8 cala, podczas gdy model z plusem to 6,2 cala. Pamięć operacyjna tego drugiego modelu również jest większa, wynosi 6 GB RAM, model podstawowy ma 4 GB. Ostatnią ważną i zauważalną podczas użytkowania smartfonów różnicą jest pojemność baterii. Ta w modelu S9+ pozwoli nieco dłużej korzystać z urządzenia bez konieczności zasilania go prądem. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here