Fryzury na wesele

Wesele to doskonała okazja do tego, aby zaszaleć chociaż odrobinę ze swoją fryzurą i stworzyć na swojej głowie coś zupełnie innego, niż dotychczas. Oczywiście polecane jest wybranie się do fryzjerki, ale już wcześniej warto znaleźć inspiracje, które pomogą wyczarować na głowie prawdziwe i oryginalne cudowności.
Warto jednak pamiętać o tym, że weselna fryzura powinna przetrwać wielogodzinną zabawę do samego rana, a więc poza tym, że pięknie się prezentuje, powinna być także wygodna i nie powodować bólu głowy, przez zbyt ciasne i liczne upięcia. Warto wykonać także próbną fryzurę weselną, aby zobaczyć, w jakim typie uczesania czuje się najlepiej.

Jakie są proste fryzury na wesele?

W najnowszym sezonie wiosna i lato 2019, z całą pewnością można śmiało polecić delikatnie falowane, ale i kobieco upięte luźno włosy. Doskonale przy tym sprawdzą się wszelkiego rodzaju spinki oraz klamry, które kojarzyć się będą z wybiegami najpopularniejszych projektantów mody! Na weselu warto błyszczeć, ponieważ jest to jedna z nielicznych okazji, podczas których faktycznie można zabawić się swoim wizerunkiem. Doskonale sprawdzą się więc różnego rodzaju spinki, opaski oraz wstążki do włosów. Warto jednak pamiętać o tym, że wszystkie elementy muszą być do siebie dobrane i idealnie się ze sobą zgrywać.
Lekkie fale i subtelne ozdoby to zdecydowanie najlepsza możliwa fryzura na wesele.Oczywiście jednak warto wziąć pod uwagę fakt, że fryzura musi zgrywać się także z makijażem oraz sukienką, ponieważ nie powinno doprowadzać się do sytuacji, w której wszystkie z tych elementów są zachowane w charakterze dużego przepychu.
Tak naprawdę to właśnie umiar we wszystkim to klucz do sukcesu. Jeśli wybierzesz bardzo ozdobną suknię, z licznymi zdobieniami, cekinami, czy falbankami, na pewno powinnaś postawić na delikatny makijaż i lekką fryzurę. Ta sama zasada działa oczywiście i w drugą stronę. Skromna sukienka potrzebuje trochę mocniejszej oprawy, aby całość nie była zbyt mdła i nie ginęła w tłumie. Z całą pewnością jednak zawsze sprawdzą się proste fryzury na wesele, które za każdym razem wyglądają klasycznie i nie sprawiają wrażenia przekombinowanych.
Strzałem w dziesiątkę będzie też jedno z najbardziej rozpoznawalnych upięć włosów, czyli po prostu klasyczny kucyk! Wykonać można go na wiele różnych sposobów, dzięki czemu zawsze wygląda on adekwatnie do danej okazji.
To uczesanie podbiło wybiegi już na początku tego sezonu i nic nie zapowiada się na to, aby szybko miało odejść w zapomnienie. Kucyk to w końcu prawdziwie ponadczasowa fryzura, która wydłuża optycznie szyję, a do tego jest bardzo wygodna i przede wszystkim super klasyczna. Tak naprawdę kucyk sprawdza się, zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia, więc spokojnie można dobierać go do różnego rodzaju stylizacji, bez obaw o to, że wyjdzie zbyt przekombinowana. Kucyk nie zawsze jednak musi być wysoki. Można zdecydować się też na niskie upięcie. Bardzo dziewczęce i odejmujące przynajmniej kilka dobrych lat każdej kobiecie.

www.zespolnapiecia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here