Jak wybrać najlepszy gabinet do depilacji laserowej w Lublinie? Wiemy, jak go znaleźć!

Depilacja laserowa to coraz popularniejsza metoda pozbycia się niechcianych włosków. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ pozwala na uzyskanie trwałego efektu gładkiej skóry i włoski po prostu przestają rosnąć.

Zabiegi te proponuje coraz więcej gabinetów czy salonów. Jak zatem zweryfikować, który będzie najlepszy – oto kilka wskazówek.

Cechy dobrego gabinetu do depilacjilaserowej

Jako pierwsze możemy sprawdzić sprzęt, którym wykonywane są zabiegi. Informacja ta jest często podawana w ogłoszeniu bądź reklamie albo możemy sprawdzić na stronie internetowej gabinetu. Najbardziej znane marki to: Lightsheer, Primelase, Vectus i Alma Soprano.

Depilacja laserowa jest jednym z trudniejszych zabiegów wykonywanym w salonach kosmetycznych. Najważniejsza nie jest posiadana wiedza, którą łatwo zdobyć na kursie, ale doświadczenie. Dopiero praca z pacjentem daje nam odpowiednie rozeznanie. Seria zabiegów wynosi najczęściej od 4 do 8, a czas pomiędzy nimi to 4-8 tygodni.

Na co zwrócić szczególną uwagę

Zanim wybierzemy odpowiedni gabinet, który przeprowadza zabieg – depilacja laserowa w Lublinie warto najpierw przeprowadzić rozmowę. Należy zapytać o najbliższe wolne terminy. Jeśli będą one dostępne od ręki powinno nas zastanowić – dlaczego mają mało klientek. Możemy także spytać jakiego dokładnie sprzętu używają do depilacji laserem, aby nie był to nieznany chiński produkt.

Następnie warto skonsultować sam przebieg zabiegu i jaka ilość spotkań daje efekty. Jeśli padnie odpowiedź poniżej 4 to może się to wydać podejrzane. Ponieważ minimalna liczba sesji to 4. Warto także zapytać o przeciwwskazania do zabiegu oraz jak się przygotować do depilacji.

Pamiętajmy, aby wcześniej zasięgnąć opinii innych klientek o salonie kosmetycznym. Z pewnością podzielą się wrażeniami z zabiegów oraz jakie przynoszą efekty. Możemy popytać wśród znajomych, jak również zasięgnąć informacji z internetu, na forach albo grupach społecznościowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here