Nowoczesne systemy transportu warzyw - Skrzynie i skrzynki systemowe

Pragnąc zoptymalizować naszą przestrzeń magazynową, lub chcąc skrócić czas i co za tym idzie koszty załadunku i rozładunku warzyw, należy rozważyć przejcie na profesjonalne systemy transportu warzyw i owoców. Systemowe skrzynki na warzywa i duże skrzynie na warzywa gwarantują ład i porządek naszej przestrzeni magazynowej i gwarantują prawidłowe zabezpieczenie towarów, co przekłada się na ich wyższą jakość końcową po dostarczeniu do pośrednika czy klienta.

Skrzynki plastikowe na warzywa ceny i dostępne opcje

Skrzynki na warzywa przeznaczone do ręcznego transportu plonów są podstawowym ogniwem handlu w tej branży. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemowych skrzynek wykonanych z plastiku, zyskujemy trwały, funkcjonalny i ergonomiczny produkt na lata. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na trwałość takich skrzynek, względem tradycyjnych skrzynek drewnianych. Cena plastikowych skrzynek może wydawać się na początku wysoka, ale po zaznajomieniu się z ich wytrzymałością od razu można dojść do wniosku, że ich eksploatacja jest o wiele bardziej opłacalna od zastosowania tradycyjnych skrzynek drewnianych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych polimerów, skrzynki plastikowe są w pełni odporne na działanie czynników atmosferycznych i wilgoci, oraz cechują się znaczna odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo dzięki zaawansowanym linią produkcyjnym, plastikowe skrzynki na warzywa cechują się idealną powtarzalności i precyzyjna wykonania, co przekłada się na świetne spasowanie i możliwość precyzyjnego ciasnego układania. Dodatkowo skrzynki plastikowe można uzupełnić o komplementarny system palet zatrzaskowych, dzięki czemu można ciasno ułożyć i zabezpieczyć do transportu np. 16 lub 32 skrzynki, po czym wygodnie przewieźć je za pomocą ręcznego wózka paletowego.

Rodzaje dostępnych skrzynek

Skrzynki na warzywa występują w szeregu różnych rozmiarów, wysokości burt oraz dostępnych kolorów. Możemy również wybierać pomiędzy skrzynkami o litych burtach, wentylowanych, ażurowych jak i pomiędzy skrzynkami składanymi jak i o stałej konstrukcji. Nowoczesne plastikowe skrzynki na warzywa to świetny sposób na podwyższenie jakości oferowanych dóbr przez nasz zakład, sklep czy hurtownie, a ich atrakcyjna cena przekłada się na wiele sezonów bezproblemowej i ergonomicznej eksploatacji.

Duże skrzynie na warzywa

Jeśli transportujemy również większe ilości warzyw, dobrym sposobem na podniesienie efektywności oraz optymalizację przestrzeni magazynowej jest zastosowanie systemowych skrzyń na warzywa. Ich szeroka gama rozmiarów, oraz rodzajów pozwala na bezpieczny transport większości rodzajów warzyw. Skrzynie na warzywa występują w popularnym rozmiarze EPAL (1200 mm na 800 mm) jak również w mniejszym rozmiarze 800 mm na 600 mm jak i dużym rozmiarze 1200 mm na 1000 mm. Wiele rodzajów dostępnych skrzyń, o rożnych wysokościach burty, z pokrywami lub o otwartej budowie, lite lub wentylowane, to gwarancja idealnego dostosowania skrzyń do naszych potrzeb transportowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here