JEDNA, JEDYNA – SUKNIA ŚLUBNA Z DEKOLTEM V

Na rynku działa wiele salonów sukien ślubnych, które oferują mnóstwo modeli. Poszukiwania najlepiej jest rozłożyć w czasie. Podczas jednej wizyty nie powinno się mierzyć zbyt wielu modeli. To trochę tak, jak z perfumami – jeśli wąchamy czwarty czy piąty rodzaj z kolei, wszystkie zapachy zaczną się mieszać, będą drażnić i poczujemy się skołowane. Jeśli więc nie mamy konkretnego typu, dobrze zaplanujmy wizyty w salonach.

Wiele panien młodych zastanawia się, jaki krój sukni ślubnej będzie pasował do niej najlepiej. Inne przychodzą do salonu z konkretnymi oczekiwaniami. Niestety, nie zawsze okazują się one strzałem w dziesiątkę. Zazwyczaj kreacja na ślub kojarzy ze strojem pięknym, ale też niesamowicie niewygodnym. Gorset utrudnia oddychanie, fiszbiny wbijają się w ciało, a napuszone warstwy materiału utrudniają poruszanie się. A może lepiej być po prostu sobą?

DEKOLT V CZYLI ELEGANCJA SUKNI ŚLUBNEJ TKWI W PROSTOCIE

Aby panna młoda olśniewała nie potrzeba tony kryształków, cekinów czy pereł. Od kilku lat modne są suknie w stylu boho, które są połączeniem stylu hipisowskiego, z cyganerią i mnóstwem romantyzmu. Te modele mówią wprost: drodzy państwo, przed wami święto miłości! Suknie tego typu dostępne są w wielu salonach. Nie uciskają ciała, a jednak potrafią optycznie modelować sylwetkę, uwydatniając jej atuty i ukrywając wady. Wiele z  tych sukien ślubnych ma dekolt V z założenia. Zanim trafi się na model, który będzie idealnie pasował do charakteru ceremonii i do osobowości panny młodej może upłynąć sporo czasu. Sukni w stylu boho jest bowiem całe mnóstwo!

SUKNIE ŚLUBNE OD SYRENKI PO TE PRZED KOLANO

Projektanci prześcigają się w tworzeniu nowych projektów. Wynikają one również z rozmów z poszczególnymi klientkami. W tej chwili możemy znaleźć syrenki, suknie z trenem, zwiewne, krótkie, suknie ślubne – dekolt V, czy też te w dekoltem na plecach – wszystkie w stylu boho. Do ich wykonania, wykorzystuje się naturalne, zwiewne materiały. Każda panna młoda może więc znaleźć wśród projektów coś dla siebie.

TA WYJĄTKOWA SUKNIA ŚLUBNA Z DEKOLTEM V

A może postawić na projekt indywidualny? W Polsce możemy znaleźć projektantów, którzy oferują przygotowanie sukni ślubnej, dopasowanej do konkretnej panny młodej. Wśród nich znajduje się Marta Trojanowska. Na stronie internetowej projektantki można znaleźć wiele ciekawych propozycji, które mogą stanowić inspirację. Wystarczy kilkudniowa wizyta w Warszawie, spotkanie z projektantką i rozmowa, podczas której lepiej pozna oczekiwania panny młodej. Na tej podstawie stworzy unikalny projekt, którego na próżno szukać w jakichkolwiek salonach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here