Kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Nie każdy dobry pomysł na biznes spotyka się z realizacją ze względu na przeszkody natury technicznej. O ile założenie jednoosobowej działalności gospodarczej nie nastręcza absolutnie żadnych trudności, ponieważ formalności można załatwić nawet w jeden dzień za pomocą Internetu, to jednak brak odpowiedniego kapitału na rozruch może faktycznie sprawiać problem. Banki najczęściej udzielają kredytów firmom, te jednak muszą przedstawić odpowiednie dokumenty i zaświadczenia o przynoszeniu zysków.
Banki jednak czując się zagrożone ofertami instytucji pozabankowych musiały wprowadzić interesujące propozycje kredytów na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Kredyt na rozruch możesz otrzymać w takich bankach jak Idea Bank – tutaj z wsparciem ze strony rządu wynoszącym nawet do 400 000 złotych. Wypełnienie wniosku jest zupełnie darmowe. Następnie dzwoni konsultant i przedstawia ofertę dopasowaną do informacji zawartych w twoim wniosku. Przed założeniem własnej firmy możesz dopytać o ofertę też w banku BGŻ BNP Paribas. W tym przypadku również rozmowa z konsultantem i przygotowanie odpowiedniej oferty, dopasowanej do potrzeb, jest zupełnie darmowe. Po podaniu na stronie banku swoich podstawowych danych, czyli imienia, nazwiska, numeru telefonu oraz adres e-mail konsultant oddzwania.
Kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej to jednak nie wszystko, żeby odnieść sukces w swoim nowym biznesie. Warto zabezpieczyć się też w inny sposób – sam pomysł nie zapewni ci zysków ani powodzenia na niełatwym rynku. Biznes plan, chociaż wydaje się być bzdurą, jest podstawą każdej działalności. To miejsce, w którym możesz się dokładnie zastanowić nad wszystkimi plusami oraz minusami swojej przyszłej firmy, nad zagrożeniami oraz szansami. Sama nowo otwarta firma to jeszcze nie wszystko, żeby mieć pieniądze. Najlepiej mieć zabezpieczenie w postaci pracy. Nie obejdzie się też bez szczęścia – jest potrzebne w przypadku dosłownie każdej działalności.

www.mediaelite.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOpłacalne kierunki studiów
Następny artykułPraca na ferie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here