Masażer wyszczuplający - czy warto?

Obecnie medycyna estetyczna jest tak bardzo rozpowszechniona, że na zabiegi wyszczuplające i profesjonalne kosmetyczne serie rozlicznych liftingów, odsysania tłuszczu i innych podobnych przedsięwzięć decyduje się coraz większe grono zainteresowanych. Niemniej jednak nie od razu musimy iść pod skalpel, aby wyzbyć się nadmiaru niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Znakomitą alternatywą, zwłaszcza dla tych, którzy nie są szczególnie otyli, ale po prostu mają trochę dodatkowych, zbędnych kilogramów są wyszczuplające masażery.

Znakomicie poprawiają one naturalną sylwetkę ludzi, którzy cierpią na nadwagę, ale poza charakterystyczną oponą na brzuchu mają także problem natury estetycznej z cellulitem. Przy zmianie stylu odżywiania oraz zastosowaniu stosownej suplementacji i opisywanego tu masażera jak najbardziej można zdziałać cuda, zupełnie przeobrażając wygląd swego ciała.

Ogólnie rzecz biorąc jest na rynku cała masa rozmaitych typów masażerów, które są mocno zróżnicowane cenowo, zatem nie dziwi nikogo fakt, że mają one rozmaite funkcje i wielorakie opcje. Generalnie masażery nie są podstawą gwarantującą zdrowe życie, ale są one uzupełnieniem trybu życia.

Warto je zestawiać z regularnymi ćwiczeniami, bowiem przyczynią się do ujędrnienia i wygładzenia skóry. Ponadto są świetnym wariantem wtedy, kiedy chce się zrzucić kilka centymetrów. Poniżej prezentujemy kilka rodzajów masażerów, jakie cieszą się na chwilę obecną chyba największym uznaniem wśród konsumentów.

Na cellulit

Nie musisz nadaremno wydawać masy pieniędzy na likwidację pomarańczowej skórki. Jest aż 90 procent kobiet, które aktualnie cierpią na ten nieprzyjemny defekt ciała, jakim jest cellulit. Da się go oczywiście złagodzić poprzez zastosowanie środków kosmetycznych, ale ich skuteczność na pewno będzie mniejsza niż jeżeli postawimy na masażer.

W walce z cellulitem świetnie sprawdza się model antycellulitowy, celowo wyposażony w specyficzne nakładki, jakie umożliwiają masowanie mające rozbijać tłuszcz zgromadzony pod skórą. Są także w tym wypadku polecane szeroko masażery próżniowe. To one w bardzo krótkim czasie ich stosowania dają rewelacyjne wyniki. Skóra staje się dużo bardziej napięta, jest mocno sprężysta.

Masażer wyszczuplający - czy warto?

Oba z tych masażerów natomiast odznaczają się wysoką technologią LED. Mają funkcję masującą, a to jak głęboko docierają i jak silnie masują możesz ustawić samodzielnie. Generalnie ich działanie opiera się na tym, że pobudzają do intensywnego wysiłku krążenie. Warto także wiedzieć, że urządzenie to posiada fale świetlne, które mogą nie tylko przyczynić się do redukcji cellulitu, ale też zahamować procesy starzenia się skóry.

Na brzuch

Jeżeli zależy Ci na tym, aby wyhodować mięśnie brzucha, przyda się masażer oparty na bazie elektrycznej stymulacji mięśni. Sprawia on, że włókna mięśni ulegają skurczom, a później rozprężeniu, a więc urządzenie działa dokładnie tka, jak gdybyśmy ćwiczyli oddając się jakiejś wyczerpującej brzuch aktywności fizycznej.

Nie tylko wibracje w ten sposób tworzone przyspieszają proces redukcji tkanki tłuszczowej, ale także umożliwiają wyrobienie mięśni. To świetna okazja do tego, żeby poprawić wygląd swojej sylwetki bez większego wysiłku. To znakomita alternatywa dla osób nie lubiących zbytnio ćwiczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here