Spłacamy kilka kredytów równocześnie

Gdy weźmiemy kilka pożyczek lub kredytów jednocześnie, sprawa może się nieco skomplikować. Nigdy nie wiadomo też, co może się zdarzyć na jakże kapryśnym rynku pracy. Utrata stałego dochodu w sytuacji posiadania kilku pożyczek jednocześnie jest sytuacją nie do pozazdroszczenia. Istnieją na szczęście firmy kredytowe, w których można porozumieć się ze specjalistami udzielającymi pomocy w temacie łączenia kilku pożyczek i kredytów w jedną należność spłacaną ratalnie w ciągu miesiąca. To wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich zapominalskich, którzy w euforii zaciągnęli kilka kredytów jednocześnie, a nie do końca pamiętają ich liczbę. Zamiast wykonywać w ciągu jednego miesiąca kilka przekazów na konta wierzycieli, wystarczy jeden przelew raty spłacającej każdego miesiąca ogół pożyczek przez nas zaciągniętych. Kredyty i pożyczki łączone w jedną należność nazywa się konsolidacją.

Kredyty konsolidacyjne pozwalają odzyskać równowagę

Wartość odsetek z kredytów konsolidacyjnych wcale nie odstaje od kwot odsetek standardowych kredytów i pożyczek, dlatego przy ich spłacie nie trzeba mieć lęku, że wyrzucamy dodatkowe pieniądze za okno. Kredyty konsolidacyjne niejednej zadłużonej osobie uratowały życie. Fakt, że kredyt konsolidacyjny wydaje się droższy jest spowodowany tym, że łącząc wiele zobowiązań w jedno, jednocześnie obniżając wysokość miesięcznej raty, musimy wydłużyć okres kredytowania. Tym samym dłużej ponosimy koszty odsetek od kredytu czy ubezpieczenia. Jednakże w sytuacji gdy wzięliśmy na swoje barki zbyt wiele zobowiązań, i nie stać nas na spłatę wszystkich rat w ustalonych harmonogramem spłat terminach, jest to duże lepsze rozwiązanie niż generowanie dodatkowych kosztów w postaci odsetek. Na pewno będzie też tańsze niż chowanie głowy w piasek i unikanie spłacania swoich długów.

Ekspert Kredytowy z firmy Habza Finanse – W celu uzyskania kredytu łączącego inne kredyty oraz pożyczki w jedną należność, należy poszukać zaufanej, sprawdzonej firmy specjalizującej się w oddłużaniu za pomocą konsolidacji. Profesjonalny doradca kredytowy spośród wszystkich dostępnych ofert, wybierze dla nas tę, którą w naszej sytuacji finansowej mamy szansę otrzymać, a do tego postara się aby była jednocześnie dla nas korzystna i najbardziej prosta w późniejszej spłacie. Dzięki konsolidacji nie spłacamy już kilku należności jednocześnie, ale tylko jedną, z dogodną dla nas ratą.

Operatywni zawsze się wybronią

Spłacanie kilku kredytów jednocześnie wymaga od osoby zadłużonej nie lada operatywności i sprytu. Przy dobrych chęciach oraz dynamicznym podejściu do życia można sobie jednak wspaniale poradzić. Jednak konsolidacja nie rozwiąże naszych problemów jeśli nie zdamy sobie sprawy co było przyczyną naszych problemów.  Zanim spłacimy kredyt konsolidacyjny powinniśmy zapomnić o tym, że istnieje takie cos jak pożyczka. Nigdy więcej nie powinniśmy zaciągać także kolejnego zobowiązania jeśli aktualnie już jakieś spłacamy. Ta prosta metoda pozwoli nam uniknąć podobnych problemów w przyszłości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here