Nie bawmy się w panią Dulską – w dzisiejszych czasach wibrator powoli staje się atrybutem znającej kobiety, która sama umie zadbać o swoją przyjemność. A jeśli nie sama, to przy udziale partnera. Dziś pary coraz chętniej urozmaicają sypialniane zabawy różnego rodzaju nowoczesnymi gadżetami.

Przed wybraniem się do sklepu lub sprawdzeniem bogatej oferty salonów internetowych, warto zastanowić się, jak będzie on używany, jakie są osobiste preferencje co do wielkości, grubości, materiału, koloru… i miejsca, gdzie chcemy zaznawać rozkoszy. Dlaczego aż tyle czynników można wziąć pod uwagę? Ponieważ stworzono całą armię różnych wibrujących urządzeń. Dopasowane są do najbardziej nawet wyrafinowanych potrzeb i gustów, dlatego każdy jest w stanie znaleźć idealnego „kochanka na baterie”. Również i pary – istnieją bowiem specjalne wibratory dla dwojga, które pozwalają cieszyć się nieprzerwaną bliskością i przyjemnością we dwoje. 

Kryteria wyboru

Dyskretny i stylowy wygląd

Ogromną zaletą współczesnych wibratorów jest to, że dostępne są one w wielu ciekawych wzorach, formach i kolorach. Bywa, że postronny obserwator nie domyśla się nawet ich przeznaczenia, dlatego taka zabawka może bez problemów stać nawet na półce czy stoliku nocnym w sypialni. Te wysokiej jakości, znanych marek, są często projektowane przez prawdziwych mistrzów designu. Aż chciałoby się nimi pochwalić światu!

Bezpieczne i trwałe materiały 

Niektórzy za najlepszy wibrator dla kobiet uważają taki wykonany z cyberskóry, ponieważ w dotyku jest ona prawdziwa, posiada też dokładne odwzorowania anatomicznych szczegółów, z żyłkami i wyżłobieniami na czele. To propozycja szczególnie polecana singielkom, spragnionym realistycznych wrażeń.  Dla tych którzy wolą gładkie, chłodne powierzchnie i minimalistyczny wygląd, idealne będą szklane lub nawet metalowe wibratory. Osoby kupujące swój pierwszy sprzęt decydują się często też na plastik, ponieważ wyprodukowane z niego wibratory należą do najtańszych, a przy tym najlepiej oddających wibracje.

Jeśli chodzi o wibrator dla par, ten najczęściej wykonany jest z silikonu medycznego, lub specjalnego plastiku ABS.  Każdy z tych materiałów jest bezpieczny dla skóry, hipoalergiczny i gwarantuje łatwe zachowanie czystości. Wibrator dla par może stanowić ciekawe urozmaicenie gry wstępnej, ale nie tylko…

W sklepach internetowych znajdziesz bardzo duży wybór zabawek tego typu. Możesz np. sprawdzić stronę https://www.secretive.pl/akcesoria-erotyczne/wibratory/.

Kobiety i pary spragnione wyjątkowych doznań jest wiele możliwości ich zaspokojenia, więc tylko od fantazji i zasobności portfela zależy, który z wymienionych przedmiotów zajmie miejsce na nocnej szafce.

Artykuł powstał we współpracy z marką Secretive – internetowym sexshopem.


Materiał zewnętrzny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here