Zimny typ urody

Każda kobieta jest inna i wyjątkowa, jednak ze względu na kilka szczególnych cech, kobiecą urodę można podzielić na kilka typów, takich jak: wiosna, lato, jesień i zima. W przypadku zimnego typu urody kobieta charakteryzuje się włosami w ciemnym odcieniu, jej karnacja jest jasna lub opalona, ale utrzymana w tonacji oliwkowej. Oczy zazwyczaj są brązowe. A jak wygląda sprawa ze stylem ubierania się? Jakie ubrania powinna wybierać kobieta o zimnym typie urody?

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/czym-charakteryzuje-sie-zimny-typ-urody/

Czy zmiany są dobre?

W przypadku kobiet o chłodnym typie urody, duże zmiany nie są wskazane. Jeżeli bardzo zależy nam na jakiejś odmianie, postępujmy ostrożnie. Jeżeli nie posłuchamy się tej rady, nasz wygląd może się odmienić, na naszą niekorzyść. Albo będziemy przyciągać wzrok obcych ludzi na ulicy, albo czuć się źle ze sobą. Gdy ubrania lub makijaż zostaną źle dobranego, to nie jest jeszcze tak źle, ponieważ zawsze można to zmienić. Więc nie ma co się załamywać. Gorzej, jeżeli zmieniłyśmy kolor swoich włosów, z cofnięciem tego może być ciężko. Dlatego warto przemyśleć każdy pomysł dokładnie.

Jakie ubrania będą dla Ciebie najlepszym wyborem?

Przed wyborem odpowiednich ubrań dla siebie warto zastanowić się, jaki styl powinnyśmy wybrać. Równie ważne są kolory, które mają królować w naszej szafie. W tej sytuacji pomocny może się okazać pewien test. Jaki? Należy wziąć do dłoni dwa szale, jeden w kolorze śnieżno-białym, a drugi w kolorze ciepłego beżu. Przyłóżmy oba do twarzy, zobaczmy który z nich lepiej podkreśla naszą urodę. Jeżeli wygrał kolor biały, jesteśmy typem chłodnym. Najlepszym wyborem, jeżeli chodzi o kolorystykę ubrań będą te w kolorze różowym, szarym, fioletowym, czarnym, bordowym, zielonym, granatowym, waniliowym oraz błękitnym.

A co z makijażem?

Podczas wyboru odpowiedniego makijażu, warto przeprowadzić jego próbę. To pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości oraz ustalić które kolory kosmetyków będą odpowiednie dla naszego typu urody. Aby się do niego przygotować, należy zaopatrzyć się w kilka podstawowych kosmetyków kolorowych. Dwie pomadki oraz róże do policzków. Powinnyśmy posiadać kosmetyki, które są utrzymane zarówno w ciepłej kolorystyce, na przykład brzoskwiniowej lub chłodnej, różowej. Od typu urody jest zależne to jak będziemy się prezentować. Jeżeli lepiej nam w szmince oraz różu do policzków w chłodnej tonacji, posiadamy typ urody zimowy.

Zobacz też: http://www.snikersik.pl/jakie-stylizacje-tworzyc-zeby-prezentowac-sie-luksusowo/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here