Torby męskie

Torby to nie tylko kobiece dodatki do strojów. To także bardzo męskie akcesoria, które są w stanie uzupełnić tak samo dobrze stylizacje dzienne, jak i te bardziej oficjalne – noszone do pracy lub na ważne formalne spotkania. Na zakup torby męskiej wykonanej z porządnego materiału powinien zdecydować się każdy, dbający o swój wizerunek mężczyzna. Ten typ dodatku doczekał się zresztą swoich licznych i zróżnicowanych odmian. Męskie torby występują w różnych modelach. Oto te najpopularniejsze.

Różne modele toreb męskich

Propozycja nr 1 to wygodna i luźna raportówka, czyli torba tak samo funkcjonalna, jak i nowoczesna. Co prawda jej wygląd kojarzy się dość mocno z stylistyką retro, ale to właśnie sprawia, że jest ona czymś niepowtarzalnym. Trendy z dawnych lat na okrągło do nas wracają. Teraz modne stało się łączenie rzeczy retro z tymi nowocześniejszymi. Raportówka nie jest jednak dużą torbą, tak więc sprawdzi się raczej wyłącznie u tych panów, którzy nie noszą przy sobie zbyt wielu rzeczy, a jedynie jakieś drobne dokumenty, portfel i klucze. Raczej nie będzie więc noszona do pracy, co nie znaczy, że nie da się jej dobrze wykorzystać. Aby podkreślić jej charakter i ponadczasowy design, warto poszukać modelu występującego w mniej oczywistym kolorze. Nikt przecież nie powiedział, że torby męskie muszą być czarne. Akurat raportówki dużo lepiej prezentują się w różnych odcieniach brązu.

torba

Mężczyznom bardziej zapracowanym, czyli przede wszystkim pracownikom korporacji, dużo bardziej przypadną do gustu torby na ramię. Jak sama nazwa wskazuje, nosi się je poprzez zarzucenie ich paska na jedno z ramion. Dzięki temu są niesamowicie wygodne, bo nie trzeba ich trzymać w ręce. Torbę wystarczy przerzucić przez jedno ramię, a obie dłonie pozostają wtedy wolne. Taka torba nierzadko wchodzi w rolę organizera. Wyposażona w liczne kieszenie i wnęki pozwala na schowanie nawet dużej ilości dokumentów. Jest więc wygodna, praktyczna i przy tym wygląda wprost świetnie. Nierzadko wchodzi w rolę głównego dodatku do codziennej stylizacji. Wspaniale można ją łączyć ze zwykłymi strojami, opierającymi się na dżinsach i koszulach oraz półbutach czy nawet trampkach.

torba męska

Mimo wszystko panowie zazwyczaj kierują się w stronę klasyki. Lubią po prostu kupować takie ubrania, buty i dodatki, które noszą później latami, nie przejmując się zmieniającą się modą. Wśród toreb klasyką gatunku jest natomiast męski neseser. To wyjątkowa torba, wykonywana zwykle ze skóry naturalnej, charakteryzująca się eleganckim wyglądem i klasą. Nesesery noszone są przeważnie do pracy. Często można je dostrzec w dłoniach spieszących do biura adwokatów i przedsiębiorców. Taka torba męska ze sklepu Skorzany.com doskonale pasuje także do różnego rodzaju garniturów. Uzupełnia klasyczne marynarki i proste spodnie, zawsze znakomicie się z nimi łącząc.

Praktyczne torby mogą przydać się dosłownie każdemu, dlatego warto wcześniej pomyśleć o wyposażeniu się w jedną z nich. Ten dodatek kupuje się na lata. Spokojnie można więc wydać na niego trochę więcej pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here