Ubezpieczenia na życie

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego i dopasowanego do Twoich potrzeb ubezpieczenia? Gubisz się w licznych ofertach i propozycjach? Potrzebujesz konkretnych informacji o warunkach świadczonego Ci ubezpieczenia? Chciałbyś w sposób klarowny i zrozumiały poznać wszystkie plusy, płynące z wyboru konkretnego wariantu ubezpieczenia? Jeżeli tak to koniecznie zapoznaj się z tym tekstem, w którym opisaliśmy dla Ciebie dostępne ubezpieczenia w Nationale Nederlanden.

Ubezpieczenia w Nationale Nederlanden

Nationale Nederlanden to holenderskie towarzystwo ubezpieczeniowe z wieloletnimi tradycjami. W Polsce działające już od 1994 roku. Firma oferuje rozmaite warianty ubezpieczeń na życie oraz działa w obszarze ważnych problemów społecznych wszystkich Polek i Polaków. Dlaczego warto wybrać ubezpieczenia życia w Nationale Nederlanden? Korzyści płynących z takiego wyboru jest naprawdę wiele: jasne warunki umów, minimum formalności, zaangażowanie pracowników, mnogość ofert ubezpieczeń, możliwość spersonalizowania oferty pod konkretną osobę oraz przyjazne stawki opłat. To wszystko dodatkowo realizowane jest przez jedną z najbardziej znanych i zaufanych firm ubezpieczeniowych na świecie.

Ubezpieczenia życia w Nationale Nederlanden

Polisy na życie dostępne w ofercie firmy to pakiety: Ochrona Jutra, Sposób na Przyszłość, Single Invest, Ochrona ze Zwrotem, Ochrona plus i Indywidualna Kontynuacja Ubezpieczenia Grupowego. Każdy z tych pakiet różni się od siebie i zaspokaja inne potrzeby klientów. Najbardziej popularnych z wariantów, czyli „Ochrona Jutra” składa się z ogólnego ubezpieczenia na życie oraz z dodatkowo wybieranych wedle swoich potrzeb modułów. Moduły te zakupuje się w atrakcyjnych przygotowanych przez firmę zniżkach. Każdy następny jest odpowiednio tańszy. Możliwości dobierania wariantów są naprawdę bardzo szerokie, można dokupić dodatkowe ubezpieczenie dla dziecka, od nagłej choroby czy też na emeryturę. Ciekawym rodzajem ubezpieczenia na życie oferowanego przez te firmę jest: Single Invest. Jest to rodzaj ubezpieczenia ochronno- inwestycyjnego. Dzięki niemu możesz powiększać swój kapitał, a w przypadku Twojej śmierci Twoi bliscy otrzymają minimum 107 procent wpłacanej składki. Do dyspozycji klienta został stworzony specjalny rachunek lokacyjny, dzięki któremu pomnażanie swojego kapitału jest jeszcze prostsze. Co ważne w każdym momencie klient może wypłacać z niego swoje środki pieniężne. Ubezpieczenie umożliwia inwestowanie w bardzo różnorodne fundusze, charakteryzujące się różnym stopniem ryzyka.

Polisy na życie

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że bardzo ważne jest myślenie o swoim życiu w sposób racjonalny i odpowiedzialny. Wiąże się to z koniecznością podjęcia decyzji o ubezpieczeniu siebie i swojego majątku, tak aby nasi bliscy nie zostali bez niezbędnego wsparcia finansowego w przypadku naszej śmierci lub ciężkiej choroby. Polisy na życie dostępne w Nationale Nederlanden z pewnością zaspokoją potrzeby każdego klienta. Pamiętajmy o tym, żeby ubezpieczyć swoje życie bo w końcu to ono oraz bliscy stanowią dwie największe wartości w życiu każdego z nas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here