Walka o pilot do telewizora to już przeszłość – postaw na multiroom!

Masz rodzinę, która chętnie i często ogląda telewizję? Bitwy o pilota są u was na porządku dziennym? A może nie udaje ci się osiągnąć kompromisu z partnerem między meczem na żywo a ulubionym serialem i masz już dość ciągłych sporów? Skończ z tym! Wypróbuj nowoczesne rozwiązanie, jakim jest multiroom, i oglądaj, co chcesz, kiedy chcesz! Bez żadnych przeszkód i ograniczeń, bo nowoczesność jest po to, by z niej korzystać!

Najwyższej jakości kanały nawet na czterech telewizorach

Jeśli chcesz zakończyć odwieczne rodzinne spory o pilota we własnym domu, przemyśl skorzystanie z usługi multiroom. Telewizja online i najwyższej jakości kanały mogą być bowiem dostępne jednocześnie aż na czterech telewizorach! To ogromne ułatwienie dla każdego, kto chętnie spędza wieczór przed telewizorem, a dodatkowo ma dużą rodzinę i niechętnie idzie na kompromisy.

Co więcej, tego typu usługa jest częścią umowy, jaką zawierasz z wybranym dostawcą. Zafunduj sobie maksymalną wygodę w atrakcyjnej cenie i przekonaj się, że warto!

Nie tylko telewizja online

Usługa multiroom dla ceniących sobie nowoczesność to nie tylko telewizja online. Co jeszcze zyskujesz, stawiając na innowacyjny multiroom? Dostępne kanały możesz oglądać w jakości HD. Wielbicielom dobrego odbioru i mocnych wrażeń z pewnością spodoba się ta opcja, bo podczas filmowego seansu poczują się jak w kinie, a różnica między niegdysiejszym odbiorem a nowymi efektami będzie powalająca. Dodatki w ramach jednej umowy możesz zazwyczaj łączyć dowolnie.

Dzięki temu masz możliwość dodania funkcji nagrywania programów pod swoją nieobecność, by nie przegapić ulubionej transmisji. Ulubiony serial albo ciekawy film już nigdy ci nie ucieknie!

Komfort przede wszystkim

Jakość, minimum formalności i dobra cena – to tylko niektóre z zalet, jakie niesie ze sobą nowoczesny multiroom. Zapewnij sobie maksymalny komfort podczas oglądania telewizji. Zapomnij o walkach o pilota czy kłótniach i raz na zawsze pożegnaj spory na tej płaszczyźnie. To się naprawdę opłaca!

Materiał zewnętrzny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here