Znajomość na fb.

Chyba nie ma dnia, żebyśmy nie zaglądali do internetu. Wielu z nas ma konto na fb i tam przegląda czasami profile innych osób – znajomych naszych znajomych i nie tylko zresztą. Zdarzy się, że ktoś nam się podoba, ago nie znamy i co wtedy? Jak zagadać do dziewczyny na fb,

Nie jest to wcale takie trudne i nieosiągalne, jak na początku może nam się wydawać. Żeby do niej napisać – na tym portalu nie ma innej możliwości, żeby zagadać – musimy wiedzieć, czy jest wolna, czy nie ma żadnego chłopaka. nie raz pewnie słyszeliśmy różnego rodzaju historie, kiedy chłopak, czy dziewczyna dowiedzieli się o zagadywaniu swojej drugiej połowy do kogoś innego i wybuchały niepotrzebne awantury. A tego chyba chcemy uniknąć. Jeśli będziemy mieć stuprocentową pewność, że dziewczyna, która nam się podoba jest wolna, to napiszmy wiadomość. I ważna wskazówka. Nie może się składać z jednego wyrazu, na przykład:”cześć”, ani też nie powinna być przesadnie długa. Jak widzi tylko powitanie, zniechęca się, to oznacza, że chłopak nie do końca wie, jak do niej zagadać. No i długa treść też nie spotka się z aprobatą, bo po co na początku pisać kazania? Przecież nie chodzi o to, żeby się jej zwierzać ze wszystkiego, co widzimy i być może czujemy do niej. Najlepiej taką wiadomość ująć kilkoma zdaniami, patrząc przy tym na ortografię, żeby nie popełnić jakiegoś błędu, który przy upartej dziewczynie może kosztować nas utratę tej znajomości. Jak zacząć? Od przywitania. Zamiast typowe „Hej”, można napisać bardziej oficjalne „Witaj”. Kiedy znamy jej imię, dopiszmy je. Można w słowa ująć coś takiego, że odważyłem się do Ciebie napisać, ponieważ kiedy zobaczyłem Twoje zdjęcie, wiedziałem, że jesteś osobą, którą chciałbym poznać. Jeśli chcemy wiedzieć, czy jest nami zainteresowana, poprośmy na końcu o odpowiedź zwrotną, nawet wtedy, kiedy nie będzie chciała nas poznać. Gorsza odpowiedź, niż żadna.

Zagadać do dziewczyny na fb nie jest trudne, jeśli dobrze do tego podejdziemy, z pewnością nie zostaniemy odesłani z kwitkiem.

www.wizjatv.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here